Hoera voor de Roparunners! Dinsdag 18 mei 2010
Op maandag 24 mei, 2e Pinksterdag, organiseren we een feestelijk onthaal voor de lopers van de Roparun. De lopers starten zaterdag 22 mei in Parijs en finishen op 24 mei tussen 12.00 uur en 18.00 uur op de Coolsingel in Rotterdam.
Tussen 11.00 en 16.00 uur is iedereen welkom bij het Familiehuis om samen de passerende Roparunners aan te moedigen voor hun laatste 6,5 kilometers. Er zijn hapjes, drankjes en er is een gezellig terras. Om 12.00 uur opent de braderie met tweedehands speelgoed en kinderkleding. Natuurlijk komt ook dit jaar blaasorkest Zwajé de la Mimol.
Het wordt gezellig!
Nieuw dit jaar zijn de sportieve spellen van onze huissponsor Peter de Bont van buitensportbedrijf Primair Sportieve Activiteiten. Meedoen is gratis en leuk! Tafelvoetballen, handboogschieten, discgolf (punten halen met een frisbee), chipping golf (golf met een lichtgewicht balletje) en samen schilderen op een groot doek.
De Roparun is een estafetteloop van 530 kilometer van Parijs naar Rotterdam waarbij mensen, in teamverband, een sportieve prestatie leveren om geld op te halen voor mensen met kanker. De afgelopen 18 edities van de Roparun is al meer dan 35 miljoen euro opgehaald voor zorg aan mensen met kanker. Het Familiehuis Daniel den Hoed is sinds jaar en dag een van de goede doelen van de Stichting Roparun. |